Razítka

Razítka | E-SHOP

Objednávejte razítka přímo ze svého počítače. Razítko si snadno vyberete podle tvaru a velikosti. Objednat můžete celé razítko, nebo jen textovou desku. Grafickou podobu razítka si sami navrhnete on-line podle svých představ. Navštivte nás e-shop s razítky!

razítka obchodRAZITEK.cz

Kvalitní razítka v kompletním sortimentu i expresním termínu

Firma REPRESS vyrábí a dodává razítka v kompletním sortimentu a provedení, jak klasická razítka dřevěná, tak zejména moderní samonamáčecí, a také speciální razítka. Používáme přitom razítkové strojky osvědčeného rakouského výrobce COLOP (jeho základní řada je identická se značkou Trodat). Kromě standardně používané řady Printer s obdélníkovým nebo kulatým otiskem lze zhotovit netypické rozměry, razítko podélné, čtvercové, oválné či velkoformátové XXL razítko a další atypická a speciální razítka. Variabilní je řada razítek Dater, zahrnující datovací razítka a minidatery, dodáme také číslovací razítka. Vyhledávaná jsou pro malé rozměry a praktické použití také exkluzivní mini razítka řady Stamp uložená v malém pouzdře nebo integrovaná v propisovací tužce.

Nově též nabízíme razítka EOS, u kterých kromě expresní výroby (během několika málo minut) Vám můžeme garantovat až 20.000 otisků s možností nechat si vytvořit razítko s vlastní fotografií či kresbou.

Kvalitní otisk razítka zajistí speciálně vyvinutá guma a nejmodernější laserová technologie. Vaše razítko tak může obsahovat jemnější a trvanlivější kresbu než dříve používaný polymer, ať už jde o úřední razítko, nebo razítko s grafikou, logem a podobně. Klasickou barvou je černá razítková poduška, na přání ale dodáme polštářek barvy modré, zelené, červené nebo fialové. Naše zavedená výroba razítek umožňuje jejich zhotovení v expresním termínu do 30 minut (řada EOS), resp. 24 hodin.

Doplňky a příslušenství razítek Colop

Výrobou kompletního razítkového strojku pro nás servis razítek nekončí. Na přání vám vyčistíme opotřebovaný strojek, vyměníme nebo dobarvíme razítkovou podušku nebo dolepíme či vyměníme razítkovou gumu. Při velmi častém používání razítka se vám bude hodit náhradní razítková barva. Pro správnou funkci razítka doporučujeme používat naši originální barvu Colop, a to jak na bázi vody, tak i případně rychleschnoucí a další speciální barvy. Vaše razítko může tisknout také dvoubarevným polštářkem - dvoubarevný otisk.

Každé razítko nové řady Printer může mít též vlastní motiv přebalu těla razítka, které si můžete sami zvolit/vytvořit v našem E-shopu popřípadě Vám jej zhotovíme u nás.

Razítka | Fotogalerie
classic-green.jpg eos-velkoformat.jpg expert.jpg paskovaci2.jpg pocket-eos.jpg pocket-stamp-r-25-repress.jpg pocket-stamp.jpg printer-green.jpg printer2.jpg raz_drevo01.jpg raz_elanco1.jpg raz_raznice01.jpg raz_x02.jpg stamp-writer.jpg t45-bez-tisku.jpg

Druhy razítek

Samonamáčecí razítka COLOP Dřevěná razítka Speciální razítka a strojky na objednávku

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz