Velkoplošný tisk / Billboard

Reklama, která jde dobře vidět

Zvažujete umístění velkoplošné reklamy na vaši provozovnu, na štít domu, v provedení jako reklamní plocha, banner, nebo třeba reklama na billboard? Pomůžeme vám a zhotovíme náročné velkoplošné tisky! Velkoplošná reklama je v mnoha případech nenahraditelná a může zastoupit jiné formy, například inzeráty v novinách. Vhodně umístěná, přiměřeně velká a dobře provedená reklamní plocha je dlouhodobě účinná.

Polepy výloh, budov, provozoven...

Polep výlohy umožní Vaší provozovně vystoupit z šedi sousedících budov a upoutat pozornost na vaše produkty nebo služby. Polepy výloh, ať už v provedení z pohledové nebo vnitřní strany, jsou efektivní pro svoje jednorázové pořizovací náklady, okamžitou účinností a dlouhou životností. Používají se víceleté polymerické nebo lité fólie, velkoformátový tisk s UV laminací, tisk na oneway vision (dírkovaná) fólii.

Stáhněte si náš leták o reklamním polepu!

Možnosti provedení a umístění velkoplošné reklamy

► Reklama na billboard

Na vámi vybraný billboard libovolné velikosti zhotovíme a realizujeme polep podle vašich představ a našich zkušeností. Billboard je forma velkoplošné reklamy tam, kde se pohybuje velké množství lidí, kde je velký provoz, v místech kde lze oslovit cílovou skupinu.

► Velkoplošná reklama na plachtě, autoplachty

Plachta je vhodná reklamní plocha v zástavbě anebo tam, kde právě nestojí billboardy, lze ji dočasně umístit na provozovnu, plot, sloupy a podobně. Snadno se instaluje. Plachtovinu o prakticky neomezené velikosti dodáme, vyrobíme též autoplachtu, potiskneme na velkoplošných strojích, opatříme také oky a úchyty.

► Rolerové systémy

Rolery jsou pevné, většinou plachtové nosiče a fólie, pro upevnění na zeď anebo v praktických prezentačních stojanech. Lze je snadno převážet a instalovat. Nabízíme několik typizovaných rozměrů stojanů.

► Vlajky, síťovina

Jsou lehké a skladné, mohou nahrazovat těžké a neprodyšné bannery. Potiskneme materiál vlajkoviny a textilních transparentů, podle požadavků opatříme záhyba a úchyty.

► Štítová stěna - reklama na fasádě domu

Provedeme návrh a vizualizaci velkoplošné reklamy na štítu vybraného domu a zhotovíme velkoplošnou reklamu (na plachtě s úchyty) určenou pro umístění v lanovém rámu.

► Velkoplošná reklama na pevném nosiči - tabule

Dodáme a polepem opatříme plastové tabule tloušťky od 0,3 mm do 20 mm a rozměrech až 2 x 4 metru. Podkladové médium (desku) lze opakovaně použít.

► Velkoplošné plakáty a fotografie

Forma velkoplošné reklamy pro interiér i venkovní prostředí pro krátkodobější použití, levná forma, zhotovíme na plakátovací papír v libovolném barevném provedení metodou digitálního tisku.

► Prostorová reklama (3D)

Speciální provedení reklamy na prostorových prvcích a plochách, působí atraktivně.

Reklamní polep automobilů

Valentýnská sada

Originální dárek k Valentýnovi, ručně vyráběná čokoláda a moravské víno s vlastní etiketou! Vyzvednutí na COPY COLOR.

Valentýnské víno a čokoláda s vlatsním přebalem

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 17.00

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531