Razítka

Objednávejte razítka přímo ze svého počítače. Razítko si snadno vyberete podle tvaru a velikosti. Objednat můžete celé razítko, nebo jen textovou desku. Grafickou podobu razítka si sami navrhnete on-line podle svých představ. Navštivte nás e-shop s razítky!

Kvalitní razítka v kompletním sortimentu i expresním termínu

Základní řada COLOP Printer, Dater, Numberer

Firma REPRESS vyrábí a dodává razítka v kompletním sortimentu a provedení, jak klasická razítka dřevěná, tak zejména moderní samonamáčecí, a také speciální razítka. Používáme přitom razítkové strojky osvědčeného rakouského výrobce COLOP (jeho základní řada je identická se značkou Trodat). Kromě standardně používané řady Printer s obdélníkovým nebo kulatým otiskem lze zhotovit netypické rozměry, razítko podélné, čtvercové, oválné či velkoformátové XXL razítko a další atypická a speciální razítka. Variabilní je řada razítek Dater, zahrnující datovací razítka a minidatery, dodáme také číslovací razítka. Vyhledávaná jsou pro malé rozměry a praktické použití také exkluzivní mini razítka řady Stamp uložená v malém pouzdře nebo integrovaná v propisovací tužce.

Razítka budoucnosti COLOP EOS

Nově též nabízíme razítka EOS, u kterých kromě expresní výroby (během několika málo minut) Vám můžeme garantovat až 20.000 otisků s možností nechat si vytvořit razítko s vlastní fotografií či kresbou.

Kvalitní otisk razítka zajistí speciálně vyvinutá guma a nejmodernější laserová technologie. Vaše razítko tak může obsahovat jemnější a trvanlivější kresbu než dříve používaný polymer, ať už jde o úřední razítko, nebo razítko s grafikou, logem a podobně. Klasickou barvou je černá razítková poduška, na přání ale dodáme polštářek barvy modré, zelené, červené nebo fialové. Naše zavedená výroba razítek umožňuje jejich zhotovení v expresním termínu do 30 minut (řada EOS), resp. 24 hodin.

Druhy razítek

Samonamáčecí razítka

Doplňky a příslušenství razítek Colop

Výrobou kompletního razítkového strojku pro nás servis razítek nekončí. Na přání vám vyčistíme opotřebovaný strojek, vyměníme nebo dobarvíme razítkovou podušku nebo dolepíme či vyměníme razítkovou gumu. Při velmi častém používání razítka se vám bude hodit náhradní razítková barva. Pro správnou funkci razítka doporučujeme používat naši originální barvu Colop, a to jak na bázi vody, tak i případně rychleschnoucí a další speciální barvy. Vaše razítko může tisknout také dvoubarevným polštářkem – dvoubarevný otisk.

Každé razítko nové řady Printer může mít též vlastní motiv přebalu těla razítka, které si můžete sami zvolit/vytvořit v našem e-shopu, popřípadě Vám jej zhotovíme u nás.