Fotokalendáře

Jaké fotokalendáře pro Vás vyrábíme

Základní nástěnný kalendář od nás může být ve čtyřech formátech. Dva formáty jsou pro fotografie na výšku a dva pro fotografie na šířku. Pokud máte vlastní fotografie různých orientací vybereme s vámi variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Fotografie v opačné orientaci, než je orientace celého kalendáře bude mít orámování. Toto orámování opět může mít různou barvu.

Na každý měsíc je nutné vybrat jednu fotografii a také jednu na úvodní stranu kalendáře. Pro nejrychlejší možnou výrobu si tedy dodejte 13 fotografií ve stejné orientaci (na výšku / na šířku), které si označte čísly měsíců ve kterých mají být fotografie uvedeny.

Váš vlastní fotokalendář bude připraven do 3 pracovních dní.

Pro výrobu kalendáře s vlastními fotografiemi dodávejte digitální fotografie v co nejvyšším rozlišení a kvalitě. Rozlišení fotografií by nemělo být nižší než 2500×2000px – 5Mpx. Fotografie můžete dodat na USB flash disku nebo e-mailem eso@repress.cz (u souborů větších 10 MB prosíme zasílat přes uschovna.cz).

Nezapomeňte uvést formát kalendáře, barvu kalendária a Vaše kontaktní informace. Fotografie je dobré přejmenovat dle čísel měsíců (00.jpg = titulní strana. 01.jpg = leden, 02.jpg = únor, …).

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, případně se zastavte na pobočce COPY COLOR osobně.