Ke stažení

Letáky produktů a služeb REPRESS

Pro ještě větší přehlednost Vám zde nabízíme ke stažení průběžně aktualizované letáky našich pilířových produktů:

Katalog reklamních předmětů

V naší ucelené nabídce naleznete reklamní a dárkové předměty pro každého. Katalog obsahuje kalendáře, diáře, PF karty, vánoční dárky a dekorace, psací a kancelářské potřeby, příslušenství k PC, hodiny, svítilny, přívěsky, butony, zavazadla, deštníky, sady na víno, zapalovače a spoustu dalšího zboží.

Katalog medailí a trofejí

Vybírejte z více než 350 medailí a trofejí. Katalogy pravidelně aktualizujeme a snažíme se Vám nabídnout nové a neokoukané zboží v co možná nejvyšší kvalitě. Pro stažení jednotlivých katalogů stačí kliknout.

Tvorba PDF z libovolné aplikace

Pro zaručený tisk vašich souborů je nejlepší používat standardní formát PDF. Pokud jej z vašich aplikací neumíte vytvořit, není nic snazšího, než si nainstalovat program PDFCreator. Tento program se nainstaluje jako běžná tiskárna. Pak už stačí jen ve vaší aplikaci (Word, Excel, Powerpoint, a další) váš dokument vytisknout na tiskárně PDFCreator. Výsledkem je soubor PDF, který po otevření můžete zkontrolovat. Tak, jak se vám tento soubor zobrazí ve vašem počítači, bude i vytištěn. Nehrozí posun textu na stranách ani nahrazení fontů.