Dřevěné desky

Jídelníčky, vzorníky, vinné lístky

Chcete se odlišit?  Pro Vaši restauraci, hotel, penzion, rekreační  nebo sportovní zařízení  – Vám zhotovíme  originální luxusní dřevěné desky – jídelníčky, vinné lístky, menu,  vzorníky.  Vše opatřeno logem a grafikou Vaší společnosti. Tvar je naprosto libovolný, ale už máme vyzkoušené některé typizované rozměry – aby se v nich dal operativně měnit obsah. Laserové gravírování  je naprosto přesné a grafika je v podstatě do dřeva vpálena.

Dřevěné desky je možno ponechat jak v přírodním provedení, tak namořit do Vámi požadovaného odstínu – stačí jen napsat název barvy.

Vlastní vazba  – spojení – je pomocí mosazných šroubů, kovové spirály, přírodního jutového motouzu, popř. pásky kůže. 

Tyto  desky nahrazují klasické knižní vazby z potahových knihařských materiálů, koženek, kůže a plastů. Začínají je používat stále častěji projektanti a architekti na své projekty, firmy na svou prezentaci a své vzorníky  a v neposlední řadě i jako tzv. kniha návštěv – jedná se o přírodní materiál, který vždy zaujme. Již jsme realizovali i desky na knihy s ekologickou tématikou a dřevěné vazby – Diplomová práce v lesnickém oboru.

Termín dodání je zpravidla do 14 dní po schválení grafiky. Cenu vám zašleme na základě vaší specifikace.