Potisk textilu

Objednávejte textil On-line

Trička, polokošile, košile, mikiny, čepice, kahoty, prostě veškerý reklamní textil od kvalitního výrobce objednávejte přímo v našem e-shopu. Textilní zboží je přehledně řazeno do kategorií v mnoha velikostech a barevných variantách.

Nejrychlejší potisk triček i dalšího textilu v Hodoníně

Dle vytížení a stavu skladu triček garantujeme termín potisku 3 až 5 pracovních dnů. Provádíme potisk i na vlastní dodaný materiál. Cenu potisku ovlivňuje způsob zpracování, počet kusů, velikost a barevnost motivů.

Potisk na triko a textil můžete využít i jako firemní oděv a zároveň propagace vaší firmy. Kromě firemních a pracovních oděvů zhotovíme potisk na maturitní a absolventská trička, sportovní, klubová trika a libovolný textil pro další příležitosti. Skladem nabízíme kvalitní trička značek Malfini, Xfer; gramáže 155 – 200 g vhodné pro potisk. Trička mají kulatý průkrčník, všechny švy zdvojeny, zpevněné ramenní pásky, trup je po stranách beze švů a materiál 100% bavlna.

Barva trik: bílá, žlutá, světle modrá, tmavě modrá, červená, zelená a černá
Velikosti trik: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Nově i dětské trika různých velikostí a barev. Využíváme mnoho technologií a postupů potisku textilu.

Potisk polštáře již od 380,- Kč vč. DPH

Do 5 pracovních dnů vám vyrobíme polštář s vlastním motivem formátu 35×35cm. Polštář lze také vyrobit jako oboustranný. Stačí dodat fotografii v dostatečném rozlišení a netradiční dárek je hotov. Více informací včetně možností si online vše objednat na e-shopu COPY COLOR.