Pozvánky / Oznámení

Oznámení

V kategorii oznámení u nás naleznete jak svatební oznámení, tak oznámení o promoci či oznámení o ukončení studia a různé jiné. Vyrábíme je z kvalitních grafických papírů s využitím moderních technologií. Takto navržené a zpracované oznámení všech druhů obzvláštní pro vás již tak důležitý den. Pokud by jste si i přes širokou nabídku nevybrali a měli vlastní představu o návrhu, jsme připraveni ji s vámi konzultovat a zrealizovat k vaší spokojenosti. Pokud se jedná o nepravidelné a zvláštní typy oznámení, můžeme je pomocí digitálního laserového výseku – výsekové formy zpracovat do vámi požadovaného formátu. Jedná-li se o nepravidelné ozdobné okraje nebo různá rylovaná skládací oznámení, i touto technologií se zabýváme a umožníme vám realizovat vaše představy. Při této technologii ovšem počítejte s delší dobou dodání.

Svatební oznámení tiskneme na kvalitní grafické papíry (často i na ruční papír) s využitím moderních technologií jako je použití laserudigitálního tiskutermografického tisku, ale i technologií knihtisku, které dodávají svatebním oznámením slavnostní punc. Mezi ně se řadí slepotisk, reliéfní tisk, ražba fólií a tvarový výsek.

Doplněk ke svatebnímu oznámení, ale také na firemní a jiné společenské akce je pozvání ke stoluzasedací pořádek a jmenovky. I tyto jednoduché kartičky by měli být zpracovány profesionálně a ve stejném duchu jako pozvánka či oznámení. 

Katalog pozvánek a oznámení

Pokud si vyberete jakoukoliv pozvánku či oznámení z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh z vámi přinesených dat, pozvánku i oznámení vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka dodáná v elektronické podobě je realizována do 24 hodin od schválení zakázky.

Na každou společenskou akci, ať už soukromou nebo společenskou, bychom měli být zváni pozvánkou.

K čemu je vhodné zvát klasickou pozvánkou

  • Výstava
  • Veletrh
  • Firemní akce
  • Vernisáž
  • Narozeniny
  • Oslava