Mobilní reklama

Pojízdná mobilní reklama

Tato plocha je naprosto nepřehlédnutelná svou unikátní konstrukcí a designem, předurčena k reklamním a také informačním účelům. Je ideální v městském prostředí, v hustě osídlených městech a lokalitách, a při jednorázových kulturních a společenských akcích – veletrhy, výstavy, koncerty.

Lokace umístnění měníme několikrát do týdne – od parkovišť velkých nákupních domů, přes pěší zóny až po okolí dopravních uzlů. Vše dle domluvy se zákazníkem.

KAM SE JINÁ REKLAMA NEDOSTANE, TA NAŠE ANO!

Reklamní vozík – mobilní eurobillboard 5,1 x 2,4m

Vaši reklamní kampaň můžeme spustit i do 2 dnů – nemusíte hledat a čekat na volnou plochu, která vám většinou ani nemusí vyhovovat. Je možno reagovat velice pohotově a kampaň může být i krátkodobá a má okamžitý efekt. Je navíc potvrzeno, že pojízdná reklama je o 40% účinnější než klasická statická – a formát je přitom stejný – eurobillboard.

Ceník pojízdné reklamy

  • 1 – 5 dní – 800 Kč/den
  • 6 – 13 dní – 600 Kč/den
  • 14 – 29 dní – 400 Kč/den
  • 30 a více dní – 350 Kč/den

  • cena za tisk – 950 Kč/ks
  • cena za výlep – 800 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH

Bude-li se stejná reklama opakovat, doporučujeme tisk na banner (2800 Kč/ks) – možné použít vícekrát. U dlouhodobých a četných pronájmů individuální ceny. Data prosím dodat v tiskové kvalitě v PDF. Místo a cena umístění dle dohody.

Není nutné mít reklamu na obou stranách přívěsu. Druhou stranu reklamy zvolíme dle našeho uvážení.

Reklamní vozík jako dárek

Přemýšleli jste už někdy jak jinak obdarovat svého blízkého? Co třeba darovat billboard jako dárek? Netradiční dárek v podobě reklamního vozíku – billboardu.

Kompletní reklamní servis (návrh grafické podoby, nalepení, dovoz na konkretní místo – před okna darovaného, místo oslav, vinný sklep, křižovatka apod..). Cenová nabídka na vyžádání.