Velkoformátový tisk / Billboardy

Billboard – velkoplošná reklama

Na vámi vybraný billboard libovolné velikosti – typizovaná velikost 5,1 x 2,4 m zhotovíme a realizujeme polep podle vašich představ a našich zkušeností. Billboard je forma velkoplošné reklamy tam, kde se pohybuje velké množství lidí, kde je velký provoz, v místech kde lze oslovit cílovou skupinu.

Novinkou mezi námi nabízenými službami je mobilní pojízdná reklama, nový druh billboardu (5,1 x 2,4 m), billboardu na kolečkách – reklamní vozík, se kterým oslovíte daleko více lidí – umístnění měníme několikrát do týdne – parkoviště velkých nákupních domů, pěší zóny, okolí dopravních uzlů.

Velkoplošná reklama – plachta, autoplachta, banner

Plachta – banner je vhodná reklamní plocha v zástavbě anebo tam, kde právě nestojí billboardy, lze ji dočasně umístit na provozovnu, plot, sloupy a podobně. Snadno se instaluje. Plachtovinu o neomezené velikosti dodáme, vyrobíme též autoplachtu, potiskneme na velkoplošných strojích, opatříme také oky a úchyty pro ukotvení.

Rolerové systémy – Roll up

Rolery jsou pevné, většinou plachtové nosiče a fólie, pro upevnění na zeď anebo v praktických prezentačních stojanech (rollup). Lze je snadno převážet a instalovat. Nabízíme několik typizovaných rozměrů stojanů (nejčastěji 80/90 cm x 200 cm).

Vlajky, síťovina

Jsou lehké a skladné, mohou nahrazovat těžké a neprodyšné bannery. Potiskneme materiál vlajkoviny a textilních transparentů, podle požadavků opatříme záhyba a úchyty.

Štítová stěna – reklama na fasádě domu

Provedeme návrh a vizualizaci velkoplošné reklamy na štítu vybraného domu a zhotovíme velkoplošnou reklamu (na plachtě s úchyty) určenou pro umístění v lanovém rámu.

Velkoplošné plakáty a fotografie

Forma velkoplošné reklamy pro interiér i venkovní prostředí pro krátkodobější použití, levná forma, zhotovíme na plakátovací papír v libovolném barevném provedení metodou digitálního tisku.