Používané technologie

Pro tisk plakátů a letáků disponuje firma REPRESS různými technologiemi. Všechny vynikají vysokou kvalitou tisku, u fotografií omezenou většinou pouze grafickým rozlišením předlohy.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je vhodný pro větší náklady a do formátu papíru B2, tj. 700×500 mm. Potisknout lze oboustranně papír ofsetový, karton i papír křídový větší gramáže. Jako ideální se tato metoda jeví pro barevné letáky velkých množství, cena za kus je pak velmi příznivá.

Digitální tisk

Digitální tisk je profesionální způsob umožňující rychlý, téměř okamžitý plnobarevný oboustranný tisk z grafické předlohy, a to prakticky od jednoho kusu, do velikosti formátu SRA, tj. 487×330 mm, na libovolný druh papíru do gramáže 300g. Hodí se pro malonákladové a středonákladové plakáty menších rozměrů, letáky či prospekty. Pořídit je z vlastní předlohy můžete na počkání v naší provozovně COPY COLOR.

Risograf (RISO) je zařízení pracující na principu průtisku a lze využít pro velmi rychlý a levný černobílý tisk plakátů nebo letáčků většího množství kusů do formátu A3 v dostatečné kvalitě.

Velkoformátový tisk

Velkoplošný tisk umožnuje barevný tisk na papír běžné gramáže (případně i na fólii, textilii nebo samolepku) šíře až 137 cmdélka potisku na tomto stroji je prakticky neomezená. Tento způsob tisku oceníte, potřebujete-li menší množství rozměrově výrazných plakátů, využívá se také pro velkoplošnou reklamu a billboardy.