Kariéra

Volné pracovní pozice – nabídka práce v tiskárně

Stále je co zlepšovat, a proto bychom do svých řad rádi přijali další posily.

Aktuálně hledáme zejména uchazeče na tyto pozice:

SENIORNÍ OPERÁTOR V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ

Hledáme manuálně zručného pracovníka do výroby v tiskárně, plný i zkrácený úvazek. Praxe podmínkou.

Náplň pozice:

  • Polygrafická výroba (lepení, výroba tabulek, samolepek, aj.), kompletace razítek
  • Manipulace s paleťákem a s objemnějším a těžším zbožím…
  • Obsluha tamponovacího a řezacího stroje
  • Dokončovací práce zakázek, expedice zboží

Požadavky:

  • Organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikační dovednosti
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v polygrafii

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva na HPP
    • možnost i zkráceného úvazku
  • Komplexní zaškolení
  • Zaměstnanecké výhody (100% stravenky ve výši 140 Kč, roční bonusy, příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč, firemní akce)
  • Mzda od 25.000 Kč hrubého dle schopností

Životopis s příp. krátkým motivačním dopisem zasílejte na agentura@repress.cz s předmětem VÝROBA.