Reklamní předměty

Reklamní předměty | E-SHOP

Vybírejte z více než 7200 reklamních a dárkových předmětů. V našich e-shopech snadno a rychle nakoupíte od nejlevnějších 3D reklamních drobností až po značkové zboží. Outdoorové vybavení, cestovní doplňky. Vše na jednom místě.

Katalogy reklamních předmětů ONLINE

Reklamní předměty představují marketingovou aktivitu Vaší firmy – klienti i obchodní partneři ocení pouze ty dárkové předměty, které budou skutečně originální. Nezapomínejte proto, že dárkové předměty pro Vaše klienty jsou určitou vaší vizitkou – reklamní předměty jsou něco, co má za úkol Vaši firmu připomenout příjemci takového dárku. U nás dbáme na to, aby dárkový předmět tento úkol splnil a to i efektním způsobem včetně obrendování! Naši zákazníci si stále častěji vybírají ručně vyráběnou reklamní privátní čokoládu. Reklamní zboží jsme schopni opatřit holografickou 3D samolepkou s logem Vaší firmy.

Potisk reklamních předmětů

Nedílnou součástí výběru dárkových předmětů je bezesporu i jeho následné zpracování – umístění Vašeho loga, jména či jiného textu. I v tomto případě Vám doporučíme tu nejvhodnější technologii a variantu tak, aby Vaše reklamní předměty byly reprezentativní a přínosné.

Výběr reklamního předmětu

Pokud již máte představu, jak by Vaše reklamní předměty měly vypadat, zbývá už je si vybrat. Připravili jsme pro Vás na našich stránkách elektronické provedení katalogů, kde naleznete více než 7200 druhů reklamních předmětů. Samozřejmě Vám je rádi zapůjčíme také v tištěné podobě.

Komu je reklamní předmět určen?

Při výběru dárkových předmětů záleží hlavně na tom, pro jakou cílovou skupinu vašich partnerů reklamní dárky vybíráte. Proto věnujte vhodnému výběru čas a pozornost, případně se nechte inspirovat našimi poradci – zabýváme se dlouhodobě prodejem reklamních dárků a právě s cíleným a výběrem dárků máme bohaté zkušenosti.

Příležitosti uplatnit dárkové předměty

Dárkové předměty se hodí při každé příležitosti. Nezoufejte, jestli jste chtěli Vaše klienty obdarovat na Vánoce, ale nenašli jste na to čas. V našem internetovém i tištěném katalogu najdete dárkové předměty i k mnoha dalším příležitostem; dobrými nápady jsou Velikonoce, Nový rok, nebo i další významné svátky.

Rozdělení reklamních předmětů dle pořizovací ceny

CenaProdukty
do 20 Kčpropisky / tužky / pravítka / bločky / pouzdra na pera / přívěsky / zapalovače / buttony / plánovací záznamníky / PF karty / LED přívěšky / přívěšky na mince / karabiny / otvíráky / svinovací metry / šňůrky na krk / ostatní školní a kancelářské potřeby
do 100 Kčvizitkáře / bločky / kalkulačky / klíčenky / LED přívěsky / plyšové přívěsky / tašky / pouzdra / vývrtky / zapalovače / porcelánové a skleněné hrníčky / dekorační předměty / ručníky / svinovací metry / čepice / hračky / drobné sportovní potřeby / stolní kalendáře / diáře / potřeby pro kuřáky
do 500 Kčnástěnné hodiny / peněženky / dokladovky / kufříky / aktovky / etue / tašky a mapy na dokumenty / meteostanice / svítilny / manikúry / organizéry / batohy / deštníky / nerezové hrníčky / porcelán / kuchyňské potřeby / sady nářadí / multifunkční a vystřelovací nože / butylky / termosky / sportovní potřeby / nástěnné kalendáře / diáře
nad 500 Kčnáramkové hodinky / golfové soupravy / batohy a kufry / kožené výrobky / aktovky / multifunkční nože / psací potřeby / oděvy / elektronika