Plakáty / Letáky

Plakáty a letáky – libovolné množství i velikost

Plakát a leták patří mezi často používané tiskoviny, nejčastěji pro reklamní a propagační účely. Připravíme vám rádi kreativní grafický návrh tak, aby vaše plakáty nebo letáky splnily zamýšlený účel a odborně poradíme s volbou materiálu.

Zvolit můžete z mnoha druhů papíru, od tisku černobílého až po plnobarevný na křídový papír. Doporučíme také nejvhodnější metodu tisku plakátu či letáku s ohledem na optimální množství, cenu a termín dodání. Vaše tiskoviny také dále zpracujeme (řezání, skládání, vazba, balení).

Narozeninové / Dárkové poukazy

Pozvánkou na narozeniny, oslavu či výročí každá oslava začíná. Originální pozvánka překvapí vaše přátele ještě dříve, než samotná oslava začne. Realizované narozeninové pozvánky vytištěné na grafických papírech, které máme skladem, jsou k vidění v našem katalogu. Nabízíme také narozeninové pozvánky pro děti s dětskými motivy, pozvánky na promoce či posezení s přáteli např. ve sklípku nebo na různé zahradní párty a oslavy.

Daruj billboard jako dárek – novinka – reklamní vozík – mobilní reklama –  graficky připravíme, přivezeme, ohromíme a zase odvezeme.

Ať už se rozhodnete pro realizaci pozvánek na naší provozovně REPRESS nebo pobočce COPY COLOR, při výběru pozvánky s vámi zkonzultujeme grafický návrh, papír i texty. Papíry nabízíme různých barev i tloušťky od grafických hladkých (křídy lesklé, tak matné) až po strukturované.

V naší nabídce též nechybí ani komplexní realizace dárkových pozvánek a poukazů.

Pokud si vyberete jakoukoliv nározeninou pozvánku či dárkový poukaz z našeho katalogu, vyzvednout si ji můžete do 3 pracovních dnů. Pokud budeme vytvářet nový návrh pozvánky / dárkového poukazu z vámi přinesených dat, pozvánku vám grafik navrhne a po korektuře je nachystána k vyzvednutí obvykle do 5 pracovních dnů. I vámi navržená zpracovaná pozvánka / dárkový poukaz dodáná v elektronické podobě je realizována do 24 hodin od schválení zakázky.