REPRESS.cz – knihtisková, ofsetová a digitální tiskárna

Firma REPRESS je v současnosti největší reklamní agenturatiskárna a knihařství na Hodonínsku. Nabízíme kompletní služby v oblasti polygrafiereklamy a tradičních knihařských pracíREPRESS má pevnou pozici na trhu již od svého založení v roce 1992. Disponujeme řadou moderních digitálních tiskových strojů renomovaných značek Xerox, Roland, Konica Minolta, HP, Riso, Trotec, ale i klasickými ofsetovými a knihtiskovými stroji. Naše profesionálně vybavené grafické a DTP pracoviště pravidelně softwarově i hardwarově vylepšujeme. Graficky jsou zakázky zpracovávány podle typografických pravidel a grafický návrh je vždy přizpůsoben na míru konkrétnímu klientovi a zakázce. Unikátní je také naše knihařská dílna, která se zabývá jak dokončováním tiskovin, tak klasickou vazbou knih, kronik vč. jejich oprav. V našem sortimentu jsou i dřevěné desky na knihy, jídelníčky a vzorníky.

Provozujeme taktéž vlastní e-shopy: www.obchodRAZITEK.czwww.obchodPECIATOK.sk, www.sklepPIECZATEK.plwww.4stamp.eu, www.COPY-COLOR.cz, www.GUARDED.eu.

Zadávejte zakázky přímo v tiskárně

V hlavním objektu firmy REPRESS na ulici Plucárna 3594/10 je soustředěna převážná část výroby a sídlí zde též vedení firmy. U tohoto objektu se také nachází vlastní parkoviště pro zákazníky a dvůr, což usnadňuje nakládání nejen paletového zboží. Objednávky na tiskreklamní služby a knihařství můžete zadat přímo v naší zakázkové kanceláři, nebo s námi můžete komunikovat elektronicky. Naší velkou výhodou je, že většinu zakázek realizujeme pod jednou střechou. Dodací lhůty, náklady i finální cenu tedy držíme co možná nejníže.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow

Z historie firmy REPRESS

Firma REPRESS, spol. s r.o. byla založena v září 1992. Hlavním důvodem vzniku firmy byl nedostatek tiskařských a knihařských služeb v okresním městě Hodonín po zrušení podniku Služby města Hodonín.

Svou činnost firma REPRESS začínala s osmi zaměstnanci jako tiskárna a knihařství. Sídlo firmy REPRESS bylo původně na ulici Velkomoravská 16 v Hodoníně. V roce 1994 došlo k výrazným změnám v managementu firmy a společnost si začala budovat novou strategii a rozšiřovat polygrafickou výrobu. Pro výrobní a administrativní účely byl zakoupen objekt na ulici Plucárna 3594/10, kde sídlí firma REPRESS dodnes. Vzhledem k tomu, že se podstatně rozšířil okruh výrobních technologií, firma přijala nové zaměstnance. Začínali jsme s ofsetovými stroji, později jsme pořídili tampónovací dvoubarevné stroje, řezací a tiskové plotry, technologii knihtisk včetně termoražby a výseků. Byl rovněž instalován nový výkonný laser CO2 pro značení a řezání. Máme vlastní plně vybavenou dokončovací dílnu – knihárnu a ruční knihvazačství. V současné době náš ucelený pracovní cyklus umožňuje realizaci zakázky od návrhu až po jeho dokončení.

Firma REPRESS taktéž zřídila svou pobočku – zakázkovou kancelář. Pobočka COPY COLOR se nachází v centru Hodonína v obchodním domě ESO na Národní třídě. Nyní slouží tato pobočka taktéž jako kopírovací centrum pro širokou veřejnost a je vybavena moderní digitální tiskovou technologiií. Samozřejmostí je i vlastní grafické a DTP pracoviště.