Pečetě (holografické medaile)

Holografická tvarová reliéfní pečeť – medaile

Holografické samolepky (medaile) jsou vhodné pro označení všech 3D předmětů a současně slouží i jako bezpečnostní a ochranný prvek na diplomy, certifikáty, osvědčení či vinné etikety.

Při měnícím se úhlu pohledu dochází k jejímu odrazu. Tyto tvarové holografické samolepky (pečetě) vyrábíme a dodáváme předsekané v arších. Běžnými tiskařskými a kopírovacími stroji se tyto ochranné prvky nedají kopírovat ani falšovat.

Vaše logo vytvoříme v plastickém provedení a následně vytiskneme za použití kovové fólie reliéfním tiskem. Takto vyrobené holografické reliéfní medaile lze aplikovat jak na samolepku, tak i přímo na vytištěné archy. Vlastní nanášení (aplikace) se provádí speciálními raznicemi.

Web o pečetích | GUARDED.eu

Zjistěte více informací o našich pečetích / medailích – bezpečnostní prvky, použité technologie, možnosti použití

Vinařské soutěže a výstavy a důležité dokumenty

Naše holografické samolepící medaile označují víno oceněné na prestižních vinařských výstavách Vinařské Litoměřice, Litoměřický hrozen, Mikulovské vinné trhy, Forum Moravium, Vinex, Čejkovice a mnoho dalších regionálních. Taktéž je požívají na své důležité dokumenty jako ochrana před paděláním a jako ochranný certifikační prvek velké firmy jako např. ČSOB, Česká spořitelna, Erste bank, ERA, RWE, Strabag, Merci, Gemini, ČNB, Nejvyšší soud a celá řada dalších.

Holografické samolepky s mikroreliéfním textem

Jeden z ochranných a bezpečnostních prvků u holografických samolepek je MIKROTEXT. Holografické medaile nabízíme v tiskové kombinaci s giloši a šrafurou. Nyní již vaše dokumenty budou opravdu originální a naprosto nezaměnitelné. Ochranný prvek u holografických pečetí/medailí vytiskneme reliéfním tiskem kovovou folií buď přímo na dokument, nebo na předsekanou tvarovou samolepku (medaili), která může sloužit i jako plomba. Text u holografických pečetí je čitelný pouze pod lupou a může být i v konturách a s chybovým prvkem – trojrozměrný efekt.

Holografické medaile (samolepky) jsme navíc schopni osadit mikroreliéfním textem včetně chybových grafických prvků – naprosto nekopírovatelná!