Polepy aut

Váše auto – Váš reklamní nosič

Firemní vůz se přímo nabízí pro umístění vaší reklamy. A my víme jak na polepy automobilů! Nebráníme se automobilům osobním, dodávkovým, ani nákladním. Reklamu umístíme třeba i na pracovní stroje.

Polep auta může být realizován formou textu, kombinací textu a grafiky, anebo se dokonce stát i působivým uměleckým dílem. Takovýto polep automobilu zviditelní vaši firmu mezi konkurencí a může dotvořit její image. Polepy aut z naší dílny můžete sledovat na fotografiích.

Pro reklamní polepy aut s úspěchem používáme řezané grafiky libovolných tvarů a velké škály barevnosti materiálu. Tento způsob se hodí pro texty a jednodušší tvary. Pro celobarevný polep automobilu nabídneme samolepicí fólii s digitálním potiskem. Stoprocentní úspěch budete mít s celoplošným polepem auta. Vzniká tak originální a těžko přehlédnutelný produkt.

Speciální materiály pro polep automobilů

Pro zajištění dobré tvarové přilnavosti na nerovné karoserii použijme prostorovou (3D) fólii. Laminování zajistí vysokou odolnost polepu proti povětrnostním a mechanickým vlivům. Na okna auta použijeme speciální bezpečnostní autofólie s atestem 8SD 3084, na přání kouřové zabarvení polepu pro jednostrannou propustnost světla, na zadní okno v souladu s předpisy fólii perforovanou. Zvláštním případem je magnetická fólie pro odnímatelné upevnění na karosérii automobilu.

Chci polepit vůz, co mám udělat?

Obraťte se na nás. Pokud máte grafický návrh nebo textovou představu polepu vozu, dotvoříme jej. Jestliže nemáte žádnou představu, vsaďte na naši zkušenost, návrh vám zhotovíme přesně na míru. Přistavte vůz, my jej zdokumentujeme a přeměříme pro účely zhotovení přesného návrhu v měřítku. Máte-li firemní logo (logotyp, manuál), dodejte nám jej v elektronické podobě pro dodržení tvaru a barevnosti. Po schválení návrhu a výrobě polepu v relativně krátké době bude následovat jeho instalace v termínu podle dohody, nejlépe v naší provozovně, anebo na vámi určeném místě. Váš vůz pak změníme během jediného dne.

Výhody reklamního polepu vašeho automobilu

  • velká účinnost reklamy, zviditelnění, automobil vyniká
  • možnost aplikace na automobily osobní, dodávkové, nákladní  i pracovní stroje
  • vaše reklama se může libovolně pohybovat
  • polep může změnit barvu vozu a také zároveň plnit funkci ochrany povrchu
  • kreativní možnosti omezené jen plochou karoserie, případně dalších ploch – oken
  • příznivá cena oproti velkoplošným pevně umístěným reklamám, neplatíte za nosič
  • dobrá trvanlivost v provozu díky možnosti použití speciálních materiálů a potisku