Holografická medaile

Holografické samolepky s mikroreliéfním textem

Jeden z ochranných a bezpečnostních prvků u holografických samolepek je MIKROTEXT. Holografické medaile nabízíme v tiskové kombinaci s giloši a šrafurou. Nyní již vaše dokumenty budou opravdu originální a naprosto nezaměnitelné. Ochranný prvek u holografických pečetí/medailí vytiskneme reliéfním tiskem kovovou folií buď přímo na dokument, nebo na předsekanou tvarovou samolepku (medaili), která může sloužit i jako plomba. Text u holografických pečetí je čitelný pouze pod lupou a může být i v konturách a s chybovým prvkem - trojrozměrný efekt.

Holografické medaile (samolepky) jsme navíc schopni osadit mikroreliéfním textem včetně chybových grafických prvků - naprosto nekopírovatelná!

Stáhněte si náš leták o mikroreliéfním textu!

Mikrotexty I Fotogalerie
alza-chrom-mikro.jpg alza-zlata-mikro.jpg linet-mikro-chrom.jpg linet-mikro-medena.jpg linet-mikro-zlata.jpg nps-mikro2.jpg repress-medena.jpg repress-mikro-4barvy.jpg repress-modra.jpg repress-vzorek-mikro-zlata.jpg

Holografická tvarová reliéfní pečeť - medaile

Holografické samolepky (medaile) jsou vhodné pro označení všech 3D předmětů a současně slouží i jako bezpečnostní a ochranný prvek na diplomy, certifikáty, osvědčení či vinné etikety.

Při měnícím se úhlu pohledu dochází k jejímu odrazu. Tyto tvarové holografické samolepky (pečetě) vyrábíme a dodáváme předsekané v arších. Běžnými tiskařskými a kopírovacími stroji se tyto ochranné prvky nedají kopírovat ani falšovat.

Stáhněte si náš leták o holografických samolepících pečetích!

Vaše logo vytvoříme v plastickém provedení a následně vytiskneme za použití kovové fólie reliéfním tiskem. Takto vyrobené holografické reliéfní medaile lze aplikovat jak na samolepku, tak i přímo na vytištěné archy. Vlastní nanášení (aplikace) se provádí speciálními raznicemi.

Vinařské soutěže a výstavy a důležité dokumenty

Naše holografické samolepící medaile označují víno oceněné na prestižních vinařských výstavách Vinařské Litoměřice, Litoměřický hrozen, Mikulovské vinné trhy, Forum Moravium, Vinex, Čejkovice a mnoho dalších regionálních. Taktéž je požívají na své důležité dokumenty jako ochrana před paděláním a jako ochranný certifikační prvek velké firmy jako např. ČSOB, Česká spořitelna, Erste bank, ERA, RWE, Strabag, Merci, Gemini, ČNB, Nejvyšší soud a celá řada dalších.

Holografické pečetě| Fotogalerie
aa-1.jpg aa-2.jpg aa-4.jpg beins-zlata.jpg ceska-sporitelna-zlata-lesk.jpg colop-cervena.jpg decospan-modra-lesk.jpg decospan.jpg demag-zlata.jpg elanco-stribrna.jpg fitnes-station.jpg garzoto-fialova-vyrez.jpg gemini-zlata.jpg jinpo-zlata.jpg litomerice-1x.jpg merci-zlata.jpg merci.jpg nejvyssi-soud.jpg nemovitost.jpg nominacni-vystava-zlata.jpg nsv-bronz2.jpg peri-cervena.jpg radio-jih-oranzova.jpg repress-zl.jpg restaurant.jpg rok-2013-cer.jpg rok-2013-st.jpg rok-2015-mod.jpg rokycany-stribrna.jpg s-stribrna.jpg salon-vin-zlata.jpg sdn-zlata-mat.jpg sdn.jpg soud-znalec.jpg soutez-vin-medena-lesk.jpg spin.jpg strabag.jpg velehrad.jpg xc-zlata.jpg zichov-pivovar-zlata.jpg

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz