Výšivky / Potisk textilu

trika.repress.cz

 

 

Objednávejte textil On-line

Trička, polokošile, košile, mikiny, čepice, kahoty, prostě veškerý reklamní textil od kvalitního výrobce objednávejte přímo v našem e-shopu. Textilní zboží je přehledně řazeno do kategorií v mnoha velikostech a barevných variantách. TRIKA | katalog online >>>

Nejrychlejší potisk triček i dalšího textilu v Hodoníně

Dle vytížení a stavu skladu triček garantujeme termín potisku 3 až 5 pracovních dnů. Provádíme potisk i na vlastní dodaný materiál. Cenu potisku ovlivňuje způsob zpracování, počet kusů, velikost a barevnost motivů.

Potisk na triko a textil můžete využít i jako firemní oděv a zároveň propagace vaší firmy. Kromě firemních a pracovních oděvů zhotovíme potisk na maturitní a absolventská trička, sportovní, klubová trika a libovolný textil pro další příležitosti. Skladem nabízíme kvalitní trička značek Adler, Xfer a Roly gramáže 155 - 200 g vhodné pro potisk. Trička mají kulatý průkrčník, všechny švy zdvojeny, zpevněné ramenní pásky, trup je po stranách beze švů a materiál 100% bavlna.

Barva trik: bílá, žlutá, světle modrá, tmavě modrá, červená, zelená a černá
velikosti trik: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Nově i dětské trika různých velikostí a barev.

Ostatní textil na potisk si můžete vybrat z řady našich katalogů - eshopů.

Potisk polštáře pouze za 300,- Kč

Do 5 pracovních dnů vám vyrobíme polštář s vlastním motivem formátu 35×35cm. Polštář lze také vyrobit jako oboustranný za 405,- Kč. Stačí dodat fotografii v dostatečném rozlišení a netradiční dárek je hotov. Více informací včetně možností si online vše objednat na e-shopu COPY COLOR.

Výšivky a Potisk textilu I Fotogalerie
potisk-polokosile-mnd-02.jpg potisk-textilu-01.jpg potisk-textilu-02.jpg potisk-textilu-03.jpg potisk-textilu-04.jpg potisk-textilu-05.jpg potisk-textilu-06.jpg potisk-textilu-07.jpg potisk-textilu-08.jpg potisk-textilu-09.jpg potisk-textilu-10.jpg potisk-trika-vzp-01.jpg vysivka-beins.jpg vysivka-sala-tente.jpg vysivka-svetr-tente4.jpg

Technologie potisku triček

Termotransférový potisk - digitální tisk

Technologie potisku textilu umožňující tisk plnobarevných motivů od 1 ks. Velikost potisku může být až 420×297mm. Potisk se provádí technikou přenesení barevného motivu za tepla a vysokého tlaku přímo na vlákna textilu. 

Řezaná grafika - Stripflock, Videoflex

Technologie potisku textilu s výbornými vlastnostmi. Je vhodný pro potisk od 1 ks. Motiv musí být vyřezatelný pomocí plotru. Jedná se tedy o nápisy, loga, jednoduché obrázky. Tato technologie je nejvhodnější pro potisk dresů a vysoce zatěžovaných, často praných oděvů. Potisk může mít hladký gumový povrch - Flex, nebo jemný sametový povrch - Flock. 

Sítotisk

Potisk triček je stálý a velmi odolný. Technologie potisku sítotiskem je vhodná pro větší série jednoho motivu. Sítotiskem doporučujeme potiskovat série 20 ks a více, protože příprava tisku je finančně nákladnější vzhledem k nutnosti zhotovení síta. 

Výšivka

Strojní výšivka je považována za luxusnější typ aplikace a je prováděna zejména na dražší typy materiálů jako jsou polokošile, mikiny či bundy. Hlavní omezení je v nemožnosti přenést jemné detaily nebo složité motivy. Barevnost se řídí spekterem barevných nití. Výšivka může obsahovat až 12 barevných odstínů. Modní jsou takzvané 3D výšivky, které vystupují z povrchu materiálu. Strojní výšivkou se dají zhotovit i nášivky nebo výšivkové aplikace. Výšivka se může kombinovat s tiskem.

REPRESS, spol. s r.o.


Po-Pá   |   7.00 - 15.30

Plucárna 3594/10
695 01 Hodonín

repress@repress.cz

tel.: +420 518 341 700
gsm: +420 777 341 300

 

COPY COLOR, provozovna


Po-Pá   |   8.00 - 16.30

Obchodní dům ESO
Národní tř. 3687/42
695 01 Hodonín

copycolor@repress.cz

tel.: +420 518 342 531
gsm: +420 777 342 531

již 25 let s Vámi - REPRESS.cz