Příjem zakázek do tiskárny

Hledáme kandidáta na pozici příjem zakázek do tiskárny, ideálně aktivního, komunikativního člověka se zájmem o polygrafii.

Náplň práce:

  • příjem zakázek, zapisování do programu Pohoda
    • příjemky, výdejky, nabídky, faktury
  • vytváření cenových nabídek, kalkulací
  • asistence vedoucí výroby
  • koordinace nových produktů / prezentace
  • komunikace a jednání se zákazníky

Nabízíme:

  • stabilní práci v renomované firmě
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • účast na velmi různorodých projektech
  • příspěvek na stravu (stravenky), penzijní připojištění

Požadujeme:

  • rutinní znalost kancelářských aplikací (MS Office)
  • základy ekonomického systému POHODA (objednávky, faktury)
  • spolehlivost, dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové práce a zvládání zátěžových a stresových situací
  • organizační schopnosti a flexibilita (schopnost improvizovat)
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • znalost polygrafických technologií

Reagujte přes formulář níže nebo emailem na prace@repress.cz.